Заседания

Заседание от дата 06.03.2023 от 14:00 часа.

Решения

№ 52-НС / 06.03.2023

ОТНОСНО : Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Самоков за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г.

№ 51-НС / 06.03.2023

ОТНОСНО : Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Правец за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г.

№ 50-НС / 06.03.2023

ОТНОСНО : Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Долна Баня за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г.

№ 49-НС / 06.03.2023

ОТНОСНО : Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Годеч за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г.

№ 48-НС / 06.03.2023

ОТНОСНО : Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Пирдоп за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г.

№ 47-НС / 06.03.2023

ОТНОСНО : Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Копрившица за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г.

№ 46-НС / 06.03.2023

ОТНОСНО : Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Божурище за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г.

№ 45-НС / 06.03.2023

ОТНОСНО : Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Мирково за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г.

№ 44-НС / 06.03.2023

ОТНОСНО : Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Костинброд за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г.

№ 43-НС / 06.03.2023

ОТНОСНО : Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Етрополе за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г.

№ 42-НС / 06.03.2023

ОТНОСНО : Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Горна Малина за произвеждане на изборите за народни представители на 02 април 2023 г.

Календар

Решения

  • № 210 - НС / 12.07.2021

    относно: Приемане на протокол – Приложение 96-НС-м с фабричен № 2610210 на СИК № 263900005 в община Самоков при произвеждане на изборите за народни представители на 11 юли 2021 г.

  • № 209 - НС / 12.07.2021

    относно: Приемане на протокол – Приложение 96-НС-м с фабричен № 2610126 на СИК № 262000005 в община Ихтиман при произвеждане на изборите за народни представители на 11 юли 2021 г.

  • № 208 - НС / 12.07.2021

    относно: Приемане на протокол – Приложение 96-НС-м с фабричен № 2610243 на СИК № 263900010 в община Самоков при произвеждане на изборите за народни представители на 11 юли 2021 г.

всички решения