Районна избирателна комисия Софийска Област


РЕШЕНИЕ
№ 60-ЕП
Софийска Област, 10.05.2019

ОТНОСНО: Приемане график и определяне на членове на РАЙОННА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ, ДВАДЕСЕТ И ШЕСТИ РАЙОН, СОФИЙСКИ за провеждане на обучението на Секционните избирателни комисии по общини за изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019г.

На основание чл.72, ал.1, т.1, РАЙОННА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ, ДВАДЕСЕТ И ШЕСТИ РАЙОН, Софийски

Р Е Ш И:

  1. Приема график и определя членовете на РАЙОННА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ, ДВАДЕСЕТ И ШЕСТИ РАЙОН, СОФИЙСКИ, както следва:

ОБЩИНА

ДАТА

ЧАС

ОТГОВОРНИЦИ

1.

САМОКОВ

15.05.2019 г.

17.00 Ч.

Е.Клечкова, Кр.Дойчева, Д. Димитров, А. Милчев

2.

ЕЛИН ПЕЛИН

16.05.2019 г.

18.00 ч.

Клечкова, Ст. Димитров,  Анг. Илиева

3.

СВОГЕ

16.05.2019 г.

16.00 ч.

Д.Димитров, И.Белитов, А.Милчев

4.

ГОРНА МАЛИНА

16.05.2019 г.

 

15.30 ч.

Ст.Димитров, Е.Клечкова, А.Илиева

5.

ЕТРОПОЛЕ

17.05.2019г.

11.00 ч.

Е.Клечкова, Кр. Дойчева, Д.Иванова, Д.Димитров

6.

ПРАВЕЦ

17.05.2019г.

14.00 ч.

Е.Клечкова, Кр. Дойчева, Д.Иванова, Д. Димитров

7.

БОТЕВГРАД

17.05.2019г.

17.00 ч.

Е.Клечкова, Кр. Дойчева, Д.Иванова, Д.Димитров

8.

КОПРИВЩИЦА

17.05.2019 Г.

14.00 Ч.

Л.Бонева, Св.Трифонов, Стилиян Димитров,

Ал. Христов

9.

ПИРДОП, АНТОН

17.05.20196 Г.

16.30 Ч.

Л.Бонева, Св.Трифонов, Стилиян Димитров,

Ал.Христов

10.

ЗЛАТИЦА, ЧАВДАР, ЧЕЛОПЕЧ

17.05.2019 г.

18.00 ч.

Л.Бонева, Св.Трифонов, Стилиян Димитров,

Ал.Христов

11.

МИРКОВО

17.05.2019 г.

15.30ч.

Л.Бонева, Св.Трифонов, Стилиян Димитров,

Ал.Христов

12.

БОЖУРИЩЕ

18.05.2019 Г.

9.30 ч.

Л.Бонева, Д.Александров, В.Безина

13.

СЛИВНИЦА

18.05.2019 Г.

11.30 ч.

Л.Бонева, Д.Александров, В.Безина

14.

ДРАГОМАН

18.05.2019 Г.

13.30 ч.

Л.Бонева, Д.Александров, В.Безина

15.

КОСТИНБРОД

18.05.2019 Г.

9.30 ч.

Е.Клечкова, А.Милчев, Д.Димитров

Ил.Белитов

16.

ГОДЕЧ-  1 гр.

18.05.2019 Г.

12.00 ч.

Е.Клечкова, А.Милчев, Д.Димитров

И.Белитов

17.

ГОДЕЧ – 2 ГР.

18.05.2019 Г.

13.30 ч.

Е.Клечкова, А.Милчев, Д.Димитров

И.Белитов

18.

ИХТИМАН

20.05.2019 Г.

11.00 Ч.

Е.Овчарова, Т.Стоянова, Е.Клечкова, Д.Димитров

19.

КОСТЕНЕЦ

20.05.2019 Г.

13.30 Ч.

Е.Овчарова, Т.Стоянова, Е.Клечкова, Д.Димитров

20.

ДОЛНА БАНЯ

20.05.2019 Г.

16.00 Ч.

Е.Овчарова, Т.Стоянова, Е.Клечкова, Д.Димитров

 

Решението може да се обжалва пред Централната избирателна комисия по реда на чл.73 от ИК.

Председател: Даниел Емилов Александров

Секретар: Екатерина Драганова Клечкова-Димитрова

* Публикувано на 10.05.2019 в 18:01 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 162-ЕП / 30.05.2019

    относно: Упълномощаване на членове на Районна избирателна комисия, ДВАДЕСЕТ И ШЕСТИ РАЙОН, Софийски за предаване на ТЗ ГРАО Софийска област на избирателни списъци и други документи за произвеждане на изборите за членове на Европейския парламент от Република България на 26 май 2019 г.

  • № 161-ЕП / 27.05.2019

    относно: Анулиране на разписка с входящ номер 26010078 за протокол за секция 263900034 и превъвеждане на протокол за секция 263900034, Районна избирателна комисия 26 - София област

  • № 160-ЕП / 27.05.2019

    относно: Решение за отваряне на чувалите с бюлетини на СИК №2639000034 на територията на община Самоков за изборите за членове на Европейския парламент на 26.05.2019 г

всички решения