Районна избирателна комисия София Област
РЕШЕНИЕ
№ 47 - НС
София Област, 10.06.2021
ОТНОСНО: Назначаване съставите на секционните избирателни комисии и утвърждаване на списъците с резервните членове в община Костенец за провеждане на изборите за народни представители на 11.07.2021 г.
Постъпило е писмено предложение от Кмета на община Костенец, с вх.№ 99/10.06.2021 г. до Районна Избирателна Комисия – 26 ти район, Софийски за назначаване на секционни избирателни комисии, въз основа на проведените на 04.06.2021год. консултации с представители на парламентарно представените партии и коалиции в 46-ото Народно събрание.
Към писменото предложението са представени всички изискуеми се документи, съгласно чл.91 ал.8 от Изборния кодекс и Решение № 124-НС/26.05.2021 год. и приетите към него Методически указания, Решение № 14-НС/26.05.2021г. и Решение №15-НС/26.05.2021 г. на РИК-26, Районна избирателна комисия – Двадесет и шести изборен район, Софийски,
При консултациите е постигнато съгласие между участниците по отношение на съставите на всички Секционни избирателни комисии на територията на община Костенец.
Предвид изложеното и на основание чл. 72, ал. 1, т. 4, чл. 89, ал. 1, във връзка с чл. 91, ал. 11, и връзка с чл.92, ал.1, 3, 4 и 6 от Изборния кодекс и в изпълнение на Решение № 124-НС/04.06.2021 г. на ЦИК, Районна Избирателна Комисия – 26 ти район, Софийски.
РЕШИ:
Населено място |
№ СИК |
ИМЕ,ПРЕЗИМЕ И ФАМИЛИЯ |
ЕГН |
Длъжност в СИК |
гр.Костенец |
262500001 |
Ирена Цанкова Касова |
Председател |
|
гр.Костенец |
262500001 |
Иванка Йорданова Танева |
Зам.председател |
|
гр.Костенец |
262500001 |
Димитър Николаев Димитров |
Секретар |
|
гр.Костенец |
262500001 |
Йорданка Маркова Герина |
Член |
|
гр.Костенец |
262500001 |
Катя Георгиева Бонева |
Член |
|
гр.Костенец |
262500001 |
Владимир Борисов Владов |
Член |
|
гр.Костенец |
262500001 |
Спас Георгиев Стоимиров |
Член |
|
гр.Костенец |
262500001 |
Станислава Радославова Стефанова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500001 |
Славка Иванова Котларова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500002 |
Лъчезар Мирков Николов |
Председател |
|
гр.Костенец |
262500002 |
Сашка Ангелова Цветкова |
Зам. председател |
|
гр.Костенец |
262500002 |
Благовеста Петрова Христова |
Секретар |
|
гр.Костенец |
262500002 |
Лидия Петрова Кошева |
Член |
|
гр.Костенец |
262500002 |
Цветелина Петрова Христова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500002 |
Галя Трендафилова Тодорова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500002 |
Михаела Калоянова Благоева |
Член |
|
гр.Костенец |
262500002 |
Красимир Живков Шаранков |
Член |
|
гр.Костенец |
262500002 |
Иван Митков Михайлов |
Член |
|
гр.Костенец |
262500003 |
Любка Иванова Кичукова |
Председател |
|
гр.Костенец |
262500003 |
Йордан Михайлов Михайлов |
Зам председател |
|
гр.Костенец |
262500003 |
Евда Стоименова Панева |
Секретар |
|
гр.Костенец |
262500003 |
Емилия Захариева Янакиева |
Член |
|
гр.Костенец |
262500003 |
Владимир Георгиев Тепавичаров |
Член |
|
гр.Костенец |
262500003 |
Дарина Ангелова Велчева |
Член |
|
гр.Костенец |
262500003 |
Даниел Методиев Йорданов |
Член |
|
гр.Костенец |
262500003 |
Румяна Ангелова Стоилова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500003 |
Катя Петрова Пенева |
Член |
|
гр.Костенец |
262500004 |
Иванка Любомирова Велчева |
Председател |
|
гр.Костенец |
262500004 |
Кристиян Йорданов Загорски |
Зам.председател |
|
гр.Костенец |
262500004 |
Мирослав Лъчезаров Николов |
Секретар |
|
гр.Костенец |
262500004 |
Деян Атанасов Георгиев |
Член |
|
гр.Костенец |
262500004 |
Мариана Стайкова Иванова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500004 |
Мирела Радославова Златкова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500004 |
Миглена Петкова Дамянова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500004 |
Петя Данаилова Павлова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500004 |
Роберто Георгиев Ангелов |
Член |
|
гр.Костенец |
262500005 |
Елеонора Стоименова Йорданова |
Председател |
|
гр.Костенец |
262500005 |
Виолета Иванова Иванова |
Зам.председател |
|
гр.Костенец |
262500005 |
Маргарита Сашова Митрова |
Секретар |
|
гр.Костенец |
262500005 |
Даниела Пешова Бандрова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500005 |
Димитър Владимиров Доински |
Член |
|
гр.Костенец |
262500005 |
Живка Спасова Георгиева |
Член |
|
гр.Костенец |
262500005 |
Любка Никифорова Куртева |
Член |
|
гр.Костенец |
262500006 |
Ирина Димчова Стоянова |
Председател |
|
гр.Костенец |
262500006 |
Албена Георгиева Атанасова |
Зам.председател |
|
гр.Костенец |
262500006 |
Марийка Георгиева Стоянова |
Секретар |
|
гр.Костенец |
262500006 |
Анита Георгиева Иванова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500006 |
Албена Кирилова Рунева |
Член |
|
гр.Костенец |
262500006 |
Кристен Христова Христова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500006 |
Йорданка Любенова Балабанова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500006 |
Наталия Георгиева Ласкова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500006 |
Кирил Кирилов Митков |
Член |
|
гр.Костенец |
262500007 |
Огнян Димитров Дерменджийски |
Председател |
|
гр.Костенец |
262500007 |
Бойко Ангелов Грозданов |
Зам.председател |
|
гр.Костенец |
262500007 |
Антоанета Петрова Пунчева |
Секретар |
|
гр.Костенец |
262500007 |
Данаил Петров Раков |
Член |
|
гр.Костенец |
262500007 |
Анелия Николова Иванова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500007 |
Тодор Атанасов Караджов |
Член |
|
гр.Костенец |
262500007 |
Деница Христова Йорданова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500007 |
Цветелина Милчова Бандрова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500007 |
Жанета Йорданова Стоилова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500008 |
Наталия Иванова Манова |
Председател |
|
гр.Костенец |
262500008 |
Юлия Любенова Ангелова |
Зам.председател |
|
гр.Костенец |
262500008 |
Вера Стоянова Петкова |
Секретар |
|
гр.Костенец |
262500008 |
Маринела Йорданова Ангелкова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500008 |
Атанаска Георгиева Аракчийска |
Член |
|
гр.Костенец |
262500008 |
Ани Стойнова Пенчева |
Член |
|
гр.Костенец |
262500008 |
Валери Лъчезаров Лозанов |
Член |
|
гр.Костенец |
262500008 |
Виктор Лъчезаров Бонев |
Член |
|
гр.Костенец |
262500008 |
Валентин Василев Щърков |
Член |
|
гр.Костенец |
262500009 |
Капка Йорданова Кацарова |
Председател |
|
гр.Костенец |
262500009 |
Добринка Василева Бончева |
Зам.председател |
|
гр.Костенец |
262500009 |
Тереза Наскова Петрова |
Секретар |
|
гр.Костенец |
262500009 |
Катерина Димитрова Атанасова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500009 |
Йордан Найденов Василев |
Член |
|
гр.Костенец |
262500009 |
Ели Иванова Кангалова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500009 |
Гергана Недялкова Лазарова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500009 |
Елена Божидарова Александрова |
Член |
|
гр.Костенец |
262500009 |
Сашка Браниславова Зайкова |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500010 |
Тинка Петрова Проданова |
Председател |
|
гр.Момин проход |
262500010 |
Йорданка Методиева Гатева |
Зам.председател |
|
гр.Момин проход |
262500010 |
Кристина Станкова Загорска |
Секретар |
|
гр.Момин проход |
262500010 |
Десислава Александрова Иванчева |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500010 |
Мария Димитрова Караджова |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500010 |
Димитър-Илия Петров Захариев |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500010 |
Борислава Ангелова Ценева |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500010 |
Лиляна Танчева Загорска |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500010 |
Гергана Стамова Георгиева |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500011 |
Елица Николова Дюлгерова |
Председател |
|
гр.Момин проход |
262500011 |
Надя Иванова Шопова |
Зам.председател |
|
гр.Момин проход |
262500011 |
Елеонора Стоянова Котларова |
Секретар |
|
гр.Момин проход |
262500011 |
Силвия Иванова Колибарова |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500011 |
Анелия Георгиева Ласкова |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500011 |
Симона Анатолиева Цветкова |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500011 |
Здравко Маргаритов Генов |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500011 |
Денислава Василева Генчева |
Член |
|
гр.Момин проход |
262500011 |
Ангел Георгиев Долдуров |
Член |
|
с.Костенец |
262500012 |
Катя Георгиева Ленджова |
Председател |
|
с.Костенец |
262500012 |
Силвия Стоянова Величкова |
Зам.председател |
|
с.Костенец |
262500012 |
Добринка Иванова Димитрова |
Секретар |
|
с.Костенец |
262500012 |
Василка Йорданова Илчева |
Член |
|
с.Костенец |
262500012 |
Мария Ангелова Гавелска |
Член |
|
с.Костенец |
262500012 |
Цветанка Ангелова Матрачийска-Карамишева |
Член |
|
с.Костенец |
262500012 |
Зоя Бойкова Солина |
Член |
|
с.Костенец |
262500012 |
Румен Милков Зашев |
Член |
|
с.Костенец |
262500012 |
Ангел Иванов Лесов |
Член |
|
с.Костенец |
262500013 |
Божидар Николаев Лимбизийски |
Председател |
|
с.Костенец |
262500013 |
Екатерина Георгиева Матрачийска |
Зам.председател |
|
с.Костенец |
262500013 |
Румен Красимиров Попов |
Секретар |
|
|
262500013 |
Борислав Николаев Илчев |
Член |
|
с.Костенец |
262500013 |
Снежана Данчова Николчова |
Член |
|
с.Костенец |
262500013 |
Гергана Йорданова Керемидарова |
Член |
|
с.Костенец |
262500013 |
Татяна Георгиева Натина |
Член |
|
с.Костенец |
262500013 |
Минка Милкова Кацарова |
Член |
|
с.Костенец |
262500013 |
Цветелина Кирилова Матрачийска |
Член |
|
с.Костенец |
262500014 |
Георги Петров Стаматов |
Председател |
|
с.Костенец |
262500014 |
Йорданка Руменова Георгиева |
Зам.председател |
|
с.Костенец |
262500014 |
Александър Николаев Лимбизийски |
Секретар |
|
с.Костенец |
262500014 |
Ангелина Запрянова Кавлакова |
Член |
|
с.Костенец |
262500014 |
Александра Димитрова Анастасова-Кайтазова |
Член |
|
с.Костенец |
262500014 |
Силвия Ангелова Стоилова |
Член |
|
с.Костенец |
262500014 |
Татяна Христова Кацарова |
Член |
|
с.Костенец |
262500014 |
Татяна Йорданова Христова |
Член |
|
с.Костенец |
262500014 |
Йордан Ангелов Чингов |
Член |
|
с.Костенец |
262500015 |
Цветанка Станкова Пенджурова |
Председател |
|
с.Костенец |
262500015 |
Силвия Иванова Янкова |
Зам.председател |
|
с.Костенец |
262500015 |
Иванка Николова Петковска-Ганджулова |
Секретар |
|
с.Костенец |
262500015 |
Христинка Кирилова Кацарова |
Член |
|
с.Костенец |
262500015 |
Георги Ангелов Кацаров |
Член |
|
с.Костенец |
262500015 |
Красимир Йорданов Асенов |
Член |
|
с.Костенец |
262500015 |
Галина Димитрова Доцева |
|
Член |
с.Костенец |
262500015 |
Теодора Красимирова Велчева |
|
Член |
с.Костенец |
262500015 |
Стоян Василев Георгиев |
|
Член |
с.Костенец |
262500016 |
Василка Георгиева Натина |
|
Председател |
с.Костенец |
262500016 |
Екатерина Ангелова Шопниколова |
|
Зам.председател |
с.Костенец |
262500016 |
Анелия Василева Лимбизийска |
|
Секретар |
с.Костенец |
262500016 |
Константин Кирилов Тачев |
|
Член |
с.Костенец |
262500016 |
Елина Владиславова Петковска |
|
Член |
с.Костенец |
262500016 |
Детелинка Иванова Шопска |
|
Член |
с.Костенец |
262500016 |
Венета Методиева Георгиева |
|
Член |
с.Костенец |
262500016 |
Десислава Ангелова Неделчева |
|
Член |
с.Костенец |
262500016 |
Светлана Ангелова Бухова |
|
Член |
с.Горна Василица |
262500017 |
Петър Ангелов Донков |
|
Председател |
с.Горна Василица |
262500017 |
Катя Христова Данаилова |
|
Зам.председател |
с.Горна Василица |
262500017 |
Венета Лазарова Кръстева |
|
Секретар |
с.Горна Василица |
262500017 |
Николай Василев Недялков |
|
Член |
с.Горна Василица |
262500017 |
Йорданка Ангелова Пенчева |
|
Член |
с.Горна Василица |
262500017 |
Николай Райчов Симеонов |
|
Член |
с.Горна Василица |
262500017 |
Йордан Кирилов Загорски |
|
Член |
с.Пчелин |
262500018 |
Ерика Найденова Лимбизийска |
|
Председател |
с.Пчелин |
262500018 |
Иван Стефанов Зашев |
|
Зам.председател |
с.Пчелин |
262500018 |
Тотка Григорова Стоянова |
|
Секретар |
с.Пчелин |
262500018 |
Светлана Симеонова Леополдова |
|
Член |
с.Пчелин |
262500018 |
Атанас Петров Пашалийски |
|
Член |
с.Пчелин |
262500018 |
Ирина Георгиева Георгиева |
|
Член |
с.Пчелин |
262500018 |
Ралица Иванова Колибарова |
|
Член |
с.Очуша |
262500019 |
Венета Йорданова Йорданова |
|
Председател |
с.Очуша |
262500019 |
Славян Данаилов Павлов |
|
Зам.председател |
с.Очуша |
262500019 |
Борислав Йорданов Асенов |
|
Секретар |
с.Очуша |
262500019 |
Емилия Йорданова Фильова |
|
Член |
с.Очуша |
262500019 |
Адриан Кирилов Манджуков |
|
Член |
с.Очуша |
262500019 |
Ангел Светлозаров Йорданов |
|
Член |
с.Очуша |
262500019 |
Петър Георгиев Койчев |
|
Член |
2. Утвърждава списъка на резервните членове.
Решението може да се обжалва пред Централната избирателна комисия по реда на чл.73 от ИК.
Председател: Димитър Тодоров Димитров
Секретар: Екатерина Драганова Клечкова-Димитрова
* Публикувано на 10.06.2021 в 18:53 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Приемане на протокол – Приложение 96-НС-м с фабричен № 2610210 на СИК № 263900005 в община Самоков при произвеждане на изборите за народни представители на 11 юли 2021 г.
относно: Приемане на протокол – Приложение 96-НС-м с фабричен № 2610126 на СИК № 262000005 в община Ихтиман при произвеждане на изборите за народни представители на 11 юли 2021 г.
относно: Приемане на протокол – Приложение 96-НС-м с фабричен № 2610243 на СИК № 263900010 в община Самоков при произвеждане на изборите за народни представители на 11 юли 2021 г.