• 1. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Цветан Иванов Енчев
    • 2. Петър Пандушев Чобанов
    • 3. Александър Христов Методиев
    • 4. Кристина Цветанова Александрова
    • 5. Николай Борисов Аргиров
    • 6. Рамона Ангелова Илиева
    • 7. Марко Димитров Марков
    • 8. Любомир Огнянов Апостолов
    • 9. Димитър Иванов Григоров
    • 10. Ивелина Дойчева Чотова
    • 11. Васил Маринов Николов
    • 12. Диана Тонева Панайотова
    • 13. Халит Осман Сарач
    • 14. Яко Бобев Банчев
  • 2. БСДД – Български Съюз за ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Валери Василев Венков
    • 2. Виктор Стефанов Вътев
  • 3. БНО
    • 1. Христо Петков Иванов
    • 2. Ганчо Костадинов Николов
    • 3. Димитър Иванов Димитров
    • 4. Момчил Петров Павлов
  • 4. ПП Национално движение Единство
    • 1. Славяна Добрева Орачева-Янкова
    • 2. Даниела Божидарова Йорданова
  • 5. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
    • 1. Юлиан Кръстев Ангелов
    • 2. Иван Венелинов Томов
    • 3. Николай Андреев Борисов
    • 4. Николай Пламенов Петров
    • 5. Гергана Михайлова Александрова
    • 6. Стоян Динчев Павлов
    • 7. Петър Величков Стойков
    • 8. Кирил Стойнев Стойков
    • 9. Диана Михайлова Стоянчова
    • 10. Николай Вълков Додеков
    • 11. Иван Димитров Попгенов
    • 12. Георги Михайлов Мичев
    • 13. Марин Христов Кубетски
    • 14. Кристина Миленова Бонева-Евтимова
  • 6. Коалиция Справедлива България
    • 1. Димитър Кирилов Байрактаров
    • 2. Венцислав Петров Димитров
    • 3. Стойчо Сотиров Гълъбов
    • 4. Михаил Иванов Иванов
    • 5. Васил Добрев Василев
    • 6. Бончо Маринов Бончев
    • 7. Красимира Илиева Атанасова
    • 8. Тодор Мирославов Гаврилов
    • 9. Иван Костов Боюков
    • 10. Георги Светломиров Петров
  • 7. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Красимир Манолов Стоянов
  • 8. НФСБ
    • 1. Венцислав Ангелов Тоцев
    • 2. Калин Димитров Крулев
    • 3. Петър Христов Атанасов
    • 4. Ангел Костадинов Ангелов
    • 5. Мариана Стоилкова Костова
    • 6. Елица Веселинова Идакиева
    • 7. Емил Георгиев Владов
  • 9. Продължаваме Промяната
    • 1. Александър Димитров Дунчев
    • 2. Димитър Колев Гочев
    • 3. Милен Манев Манев
    • 4. Владимир Емилов Николов
    • 5. Сия Георгиева Шехтанова
    • 6. Иван Веселов Велков
    • 7. Мариета Юриева Козлова
    • 8. Цветелина Калинова Симеонова-Заркин
  • 10. МИР
    • 1. Йонко Цветолюбов Ненчев
    • 2. Цветан Стаменов Македонски
    • 3. Ивайло Петров Модев
    • 4. Венцислав Ангелов Иванов
    • 5. Светлин Минков Колев
    • 6. Александър Пламенов Лазаров
    • 7. Радина Ангелова Радковска
    • 8. Росен Борисов Гарванов
    • 9. Маргарита Павлова Димитрова
    • 10. Александър Коцев Колев
    • 11. Саво Лазаров Маринов
    • 12. Вардан Гагикович Хачатрян
    • 13. Ангел Недялков Недялков
    • 14. Латинка Крумова Георгиева
  • 11. КОД /Консервативно Обединение на Десницата/
    • 1. Яница Георгиева Иванова
    • 2. Марио Стефанов Сарафов
    • 3. Иванка Стойчева Кесева-Корделска
    • 4. Мирослав Димитров Димитров
    • 5. Нина Кънчева Колева
  • 12. БТР – БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА
    • 1. Цветанка Петрова Цветкова
    • 2. Митко Траянов Илиев
    • 3. Митко Мартинов Демирев
    • 4. Татяна Виденова Иванова
  • 13. ПП КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Тодорка Милетиева Кръстева
    • 2. Васил Николов Симитчийски
  • 14. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Александър Димитров Арангелов
    • 2. Георги Димитров Прасков
    • 3. Ангел Николаев Славчев
    • 4. Иван Арсов Иванов
    • 5. Биляна Петрова Давидкова
    • 6. Петър Костадинов Петров
    • 7. Петър Андреев Савов
    • 8. Тодор Стоянов Гроздев
  • 15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД
    • 1. Гален Симеонов Монев
    • 2. Ивона Кирилова Даскалова
    • 3. Петър Николаев Петров
    • 4. Александра Георгиева Георгиева
    • 5. Янка Иванова Никифорова
    • 6. Калин Георгиев Григоров
    • 7. Веселин Георгиев Георгиев
    • 8. Георги Иванов Коцев
    • 9. Николай Петров Николов
    • 10. Павел Симеонов Симеонов
    • 11. Румяна Георгиева Борисова
    • 12. Габриела Кирилова Георгиева
    • 13. Васко Райчинов Йотов
    • 14. Цветелина Методиева Павлова
    • 15. Генадий Христов Атанасов
    • 16. Иван Русев Русев
  • 16. БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД
    • 1. Петър Христов Виденов
    • 2. Светослав Огнянов Панайотов
    • 3. Стефан Митков Стоев
    • 4. Петьо Колев Пенчев
    • 5. Димитър Иванчев Мирков
    • 6. Надежда Йорданова Таскова
    • 7. Илиян Симеонов Симеонов
    • 8. Емил Ясенов Бошнаков
  • 17. ПП ИЗПРАВИ СЕ БЪЛГАРИЯ
    • 1. Пламен Момчилов Деянов
    • 2. Даниел Аспарухов Григоров
    • 3. Петко Димитров Петков
    • 4. Емануил Борисов Христов
    • 5. Елена Наумова Алексиева
    • 6. Джоана Василева Янчева
    • 7. Пенка Димитрова Георгиева-Бабачева
    • 8. Мария Иванова Гочева
    • 9. Любомир Бориславов Асов
    • 10. Катрин Светославова Велкова
    • 11. Анна Петрова Илиева
    • 12. Лора Светославова Светославова
    • 13. Веселин Дойчинов Петров
  • 18. ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ
    • 1. Бойко Александров Младенов
    • 2. Анна Веселинова Пенкова
    • 3. Ануш Давидов Ангелов
  • 19. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Андрей Николаев Михайлов
    • 2. Венцислав Михайлов Асенов
    • 3. Таня Пламенова Тимева
    • 4. Георги Иванов Иванов
    • 5. Борислав Атанасов Топалов
    • 6. Паунита Михайлова Петрова
    • 7. Михаел Чавдаров Рогачев
    • 8. Георги Даниелов Босилков
    • 9. Александър Петров Христов
    • 10. Паолина Николаева Вецева-Добрева
    • 11. Кирил Валентинов Иванов
  • 20. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Силвия Пламенова Костова
    • 2. Денислав Людмилов Кутев
    • 3. Славчо Цветанов Сайков
  • 22. ПРАВОТО
    • 1. Йорданка Иванова Димитрова
  • 23. НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА
    • 1. Кирил Стоименов Велев
    • 2. Йордан Славов Георгиев
    • 3. Илиян Илиев Йорданов
    • 4. Огнян Николаев Симеонов
  • 24. ГЕРБ-СДС
    • 1. Младен Найденов Маринов
    • 2. Радомир Петров Чолаков
    • 3. Марин Василев Маринов
    • 4. Йоана Георгиева Рашкова
    • 5. Васил Цветков Цветков
    • 6. Дамян Русинов Маринов
    • 7. Йорданка Владимирова Бичева
    • 8. Владимир Стоянов Сотиров
    • 9. Валентин Мирчов Милушев
    • 10. Весела Цветанова Вутева
    • 11. Кристина Георгиева Йорданова
    • 12. Николай Асенов Николов
    • 13. Мария Любенова Стоичкова-Денкова
    • 14. Младен Иванчев Недков
    • 15. Жаклин Пламенова Костадинова
    • 16. Кирил Бойков Марков
  • 25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Антоанета Димитрова Цонева
    • 2. Яна Веселинова Тодоранова
    • 3. Васил Петров Зашкев
    • 4. Иван Димитров Димитров
    • 5. Елена Станьова Чумпова
    • 6. Николай Янков Сиджимов
    • 7. Николай Тошев Диловски
    • 8. Кристина Николаева Касабова
    • 9. Велислав Димитров Йотов
    • 10. Александър Георгиев Първанов
    • 11. Радослав Борисов Костадинов
    • 12. Йонко Димитров Димитров
    • 13. Александра Красимирова Стеркова
    • 14. Димитър Евгениев Димитров
    • 15. Виктор Нелчев Иванов
    • 16. Недка Маринова Цанова
  • 26. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
    • 1. Александър Цветанов Гарибов
    • 2. Александър Стефанов Ненков
    • 3. Петър Цанов Батев
    • 4. Вълчо Стоянов Стаменовски
    • 5. Николай Лозанов Шипаров
    • 6. Петя Ивайлова Стоянова
    • 7. Елизабет Иванова Димитрова
    • 8. Йордан Маринов Узунов
    • 9. Симеон Гергов Тодоров
  • 27. АТАКА
    • 1. Кристиян Роберт Димитров
    • 2. Любомир Димитров Цветанов
    • 3. Ивайло Стоянов Докузанов
    • 4. Найден Стефанов Беличански
    • 5. Недко Борисов Мутафчийски
    • 6. Здравко Живков Тополов
    • 7. Красимир Райков Сакарев
    • 8. Костадин Мишев Иванов
    • 9. Владо Кръстев Александров
    • 10. Любен Кольов Маринов
    • 11. Валя Маринова Стоянова
    • 12. Ани Василева Костова
    • 13. Васил Костов Христов
    • 14. Мария Николова Петрова
    • 15. Сергей Трайков Кинев
  • 28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Иван Ивайлов Ченчев
    • 2. Михаил Василев Михайлов
    • 3. Кирил Радев Недев
    • 4. Владимир Георгиев Марков
    • 5. Мартин Димитров Пандезов
    • 6. Светлин Илиев Йотов
    • 7. Светослав Георгиев Бориславов
    • 8. Христина Георгиева Христова
    • 9. Ралица Никодимова Кирилова
    • 10. Павел Илиев Йорданов
    • 11. Румен Борисов Тодоров
    • 12. Грациела Иванова Петрова
    • 13. Любомир Шанков Димитров
    • 14. Славина Найденова Радомирова
    • 15. Зорница Трифонова Василева
    • 16. Иванела Денчева Сиракова
  • 29. РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
    • 1. Радко Любенов Ханджиев
    • 2. Асен Денков Асенов
    • 3. Златко Бориславов Илиев
    • 4. Ивелина Валентинова Ахмед
    • 5. Болеслав Марков Павлов
    • 6. Христо Йотов Йотов

Календар

Решения

  • № 127-НС / 26.09.2022

    относно: Промени в съставите на членовете на секционни избирателни комисии на територията на община Ихтиман за провеждане на изборите за народни представители на 02.10.2022 г.

  • № 126-НС / 26.09.2022

    относно: Промени в съставите на членовете на секционни избирателни комисии на територията на община Сливница за провеждане на изборите за народни представители на 02.10.2022 г.

  • № 125-НС / 26.09.2022

    относно: Регистрация на застъпници на кандидатската листа на КОАЛИЦИЯ „БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД“ за провеждане на изборите за народни представители на 02 октомври 2022 г.

всички решения